Zapraszamy do skorzystania z usług trenera przygotowania motorycznego we Wrocławiu i w Warszawie. Jeśli trenujesz – zawodowo lub amatorsko – lub po prostu chcesz poczuć się lepiej, ćwiczyć bardziej wydajnie i efektywnie, poznać ogromne możliwości swojego ciała, to jesteś w dobrym miejscu. Pomogę Ci znaleźć Twoje gorszej strony i zmienić je w te najlepsze. Przygotowanie motoryczne to doskonałe uzupełnienie standardowego treningu, dzięki czemu przygotujesz swoje ciało do osiągnięcia szczytowej formy fizycznej.

Trener przygotowania motorycznego – najlepszy przyjaciel sportowca


Przygotowanie motoryczne jest niezwykle istotne w każdej dziedzinie sportu. Ważne jest jednak, by trening został odpowiednio dobrany do uprawianej dyscypliny, tak by stanowił idealne uzupełnienie i niezbędny dodatek do codziennego planu treningowego. Odpowiednie ćwiczenia pozwalają na wzmocnienie mobilności i stabilności, czyli dwóch filarów sukcesu w sporcie. Jedno wpływa na drugie, a bez mobilnego i stabilnego ciała trudniej będzie nam pokonywać ograniczenia naszego organizmu, będziemy także bardziej narażeni na ewentualne kontuzje, których skutki mogą być tragiczne i doprowadzić do zakończenia kariery sportowej. Na bazie stabilności i mobilności wypracowanych podczas treningów motorycznych możemy poprawić naszą moc i wytrzymałość, a także szybkość. Sukces tkwi w konsekwentnym dbaniu o całe ciało i o każdy aspekt jego rozwoju. Trener przygotowania motorycznego zadba o przygotowanie siłowe, dzięki któremu będziemy wydajni nawet podczas długiego wysiłku (na przykład w trakcie meczu), pomoże poprawić kondycję, wpoi dobre wzorce treningowe i pokaże, jak ćwiczyć, by nie narazić się na urazy. Zadba także o formę w okresie przejściowym.

Przygotowanie motoryczne – Warszawa, Wrocław. Nie tylko dla zawodowych sportowców!

Nie musisz być zawodowcem, by ćwiczyć z trenerem przygotowania motorycznego! Dzięki takim treningom poznasz swoje mocniejsze i słabsze strony po to, by móc skupić się… właśnie na tych słabszych. To doskonała forma treningu podczas rehabilitacji po kontuzjach i urazach. Za sprawą regularnych ćwiczeń poprawisz swoją koordynację ruchową, szybkość oraz siłę, wzmocnisz swoją kondycję oraz wydolność tlenową i beztlenową. Krótko mówiąc – dzięki treningowi motorycznemu nie będziesz skupiać się na wzmacnianiu tego, co już jest mocne, ale popracujesz nad tym, co wymaga pracy – poprawiając ogólny efekt treningów.

Zapraszamy do nas!

W ramach naszych usług wstępnie ocenimy Twoje możliwości, by móc dopasować trening odpowiednio do Ciebie – chodzi przecież nie tylko o skuteczność ćwiczeń, lecz także o bezpieczeństwo. Wspólnie wypracujemy plan, który będzie dla Ciebie najlepszy i który będziesz w stanie zrealizować z uśmiechem i chęcią do działania. Będziemy kontrolować efekty ćwiczeń i wspólnie pracować nad dalszą strategią pracy nad motoryką. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że dla Twojego ciała nie ma rzeczy niemożliwych – wszystko tkwi w głowie. To pozytywne nastawienie i odpowiednio dobrane ćwiczenia uczynią Cię mistrzem.

treningi indywidualne
Korekcja wad postawy
Konsultacje dietetyczne